+420 721 644 286

K využití maximálního potenciálu regálových systémů je dobré vědět, co které typy nabízejí. Každý z regálových systémů má také svá specifika, která určují do jakého prostředí a pro jaké využití je nejvhodnější. Společnými výhodami regálů je vysoká možnost přizpůsobit se prostoru, do kterého jsou instalovány a tím maximálně navýšit kapacitu úložných prostorů.

Volejte +420 721 644 286
Pište: p.bubenik[at]newis.cz

REGÁLY:

Policové regály

Policové regály jsou určeny pro ukládání nepaletovaného zboží volně, v krabicích, plastových nebo kovových přepravkách. Jsou určeny primárně k ruční obsluze.
Představují nejjednodušší řešení pro různé skladové prostory a tak jsou často jasnou volbou pro archivy, sklady, autoservisy, dílny, různé jiné skladovací a prodejní prostory, ale také domácnosti.
Mezi velké výhody patří variabilita a schopnost snadno se přizpůsobit jakýmkoli prostorovým podmínkám. Vyznačují se také vysokou nosností polic, stabilitou sestav, vysokou odolností a životností. Mnoho uživatelů také ocení jednoduchou a rychlou montáž a množství dostupných doplňků.

Montáž policových regálů je velice snadná. Jedná se o celokovové, stavebnicové konstrukce, z kterých je možno vytvořit regálové soustavy různých délek tak, aby se dosáhlo maximálního vyplnění uvažovaného prostoru a tím se získala maximální kapacita úložného prostoru.
Všechny regálové díly, které dodáváme, jsou vyrobeny z velmi kvalitně pozinkovaného materiálu, nebo vypalované barvy.

Policový regálový systém je vynikajícím řešením pro uskladňování v průmyslu, ale také v domácnostech.

Mobilní regály

Mobilní regály velmi efektivně zvyšují kapacitu skladu anebo jiných prostor, kterou můžeme až o 100% nebo uspořit až 50% prostoru. Jejich velkou výhodou je snadná a rychlá obsluha. Tento systém je vhodný zejména pro úřady, knihovny a podniky, kde neustále narůstá objem skladovaného materiálu a běžné stacionární policové regály jej nestačí pojmout.

Tyto regály jsou modifikací standardních regálů, kdy jsou využity společně s podvozkovými rámy na kolejnicích. S tím související koleje jsou zpravidla instalovány ještě před betonováním podlahy, ale v případě policových archivních celků je možnost instalace na podlahu. Podvozky pohybující se po kolejích jsou konstruovány tak, aby snižovaly valivý odpor na minimum, díky tomu manipulace nevyžaduje vynaložení velkého množství energie.

V oblasti mobilních regálů Vám nabízíme také široký sortiment příslušenství.

Policové galerie

Policové galerie jsou řešením vícepatrového skladování v policových regálech s průběžnými rámy, které jsou doplněny schodišti, zábradlím a podlahovou konstrukcí. Ta se běžně dimenzuje na zatížení od 300 do 600 kg/m2.

Zaujímají horní oblast haly ve vychystávací zóně, díky tomu odpadá nutnost nasazení vertikálních vychystávacích vozíků.

Slouží pro ukládání velkého množství drobného materiálu.

Využití naleznout zejména ve skladech náhradních dílů, velkoobchodních prodejních skladech, archivech a podobných. Velkou výhodou této víceposchoďové konstrukce je fakt, že zaměstnanci mohou odebírat zboží na více úrovních současně.

Skladová mezipatra

Mezipatra, nebo také podesty, jsou nejlevnější a nejefektivnější metodou, jak rozšířit dostupný prostor. Zdvojnásobují nebo ztrojnásobují plochu skladování, podle počtu použitých pater. Mohou být využity jako skladovací plocha, další kancelářské prostory nebo pro potřebu zvýšení manipulačního a vychystávacího prostoru. Instalace mezipatra je také efektivním řešením využití celé výšky haly nebo skladu.

Konzolové regály

Tyto regálové konstrukce slouží k ukládání dlouhých materiálů a svazků :

- hutní materiál , profily, trubky a plechy
- stavební řezivo, jako hranoly, fošny, latě, atd.
- plastové profily na výrobu oken


Konzolové regály jsou tvořeny nosným sloupem, na který jsou upevněné horizontální konzoly přestavitelné po 100 mm a umožňují tak přizpůsobit regál potřebám zákazníka.
Nabízí Vám možnost rozšíření vedoucí k maximálnímu využití skladového prostoru a rychlý dosah skladovaného zboží. Tak nezanedbatelně zvýšíte efektivitu Vašeho skladu.
Tyto regály můžete obsluhovat jak ručně, tak vysokozdvižným vozíkem. Vše záleží na konstrukci regálů a typu naskladněného materiálu. Samotné rozměry a nosnost regálů jsou projektovány podle potřeb zákazníka.

Paletové regály

Paletové regály jsou využívány zejména ve skladech, kde podléhají pravidelné manipulaci pomocí vysokozdvižného vozíku. Samozřejmě je ale jejich využití podstatně širší. Záleží jen na Vás.

V těchto regálech je možné mimo klasických palet skladovat také gitterboxy, cívky, plechy, role a další. Jedinou podmínkou je využití příslušných specializovaných doplňků.

Konstrukční prvky paletových regálů umožňují vytvořit sestavy různých rozměrů. Velmi jednoduše se přizpůsobí objemu skladovaného zboží, váze i velikosti. Tím vzniká optimální skladovací systém a vy díky němu snadno dosáhnete maximálního využití skladového prostoru a kapacity regálů.

Veškeré regálové dílce jsou vyráběny z certifikované oceli požadované kvality. Samotné regálové díly jsou opatřeny buď zinkovým povrchem, nebo jsou lakovány vypalovací barvou na standartní odstíny.

Přívěs Vezeko Titbit 08C 13R – velká ložná plocha

Přívěsný vozík Vezeko Titbit 08C 13R je nebržděný přívěs, charakteristický koly umístěnými pod ložnou plochou, což umožňuje snadný přístup s nákladem ze všech stran přívěsu. Nízká hmoznost přívěsu dovoluje vysoké užitečné zatížení. Podlaha je tvořena voděodolou protiskluzovou překližkou, čímž je zajišťován náklad proti posunutí. Variabilita přívěsu vyhovuje jak profesionálnímu tak i běžnému využití.

Celková hmotnost:750 kg
Provozní hm:190 Kg
Ložná plocha:2600 x 1420 mm
Výška ložné pl.:650 mm
Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka
Záloha10 000 Kč
1-7 dní400 Kčza každých 24 hodin
nad 7 dní300 Kčza každých 24 hodin
Víkend700 Kčpá 12:00 až po 9:00

Naftové topidlo MASTER B 150 – vysoký výkon

Naftové topidlo MASTER B150 s přímým spalováním je vhodné pro vytápění středně velkých prostorů. Topidlo je možné přípojit k volitelnému pokojovému termostatu pro regulaci teploty. Velkou výhodou je snadná údržba a jednoduchá manipulace, díky vlastní elektronické regulaci plamene.

Topný výkon:44 kW
Proudění vzduchu:900 m3/h - 300°C
Příkon ventilátoru:0,19 kW
Spotřeba:4,0 l /h - 51 l nádrž
Hmotnost:27 kg ( bez paliva )
Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka
Záloha5 000 Kč
1-7 dní330 Kčza každých 24 hodin
nad 7 dní300 Kčza každých 24 hodin
Víkend700 Kčpá 12:00 až po 9:00

Odvlhčovač EKOTEZ T90 – 90litrů / 24. hod.

Elektrický odvlhčovač EKOTEZ T90 nasává vlhký vzduch, který proudí přes výparník, kde je podchlazen. Voda, která je obsažena v nasátém vzduchu se koncentruje na chladných plochách výparníku. Vytváří se vodní kapky, které stékají do sběrné nádoby. Vysušený vzduch pak dále proudí přes kondenzátor, kde je opět zahříván.

Pracovní vlhkost:30-95%
Pracovní teplota0-35 °C
Příkon230V / 1.200W
Odvlhčovací výkon90 l / 24hod.
Hmotnost55 kg
Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka
Záloha7 000 Kč
1-7 dní330 Kčza každých 24 hodin
nad 7 dní300 Kčza každých 24 hodin
Víkend700 Kčpá 12:00 až po 9:00

Proč regály od nás?

Dlouholetá zkušenost v oboru
Dlouhá doba v oboru nás naučila, jak lépe a efektivněji pracovat. Naučili jsme se vyvarovat chyb, a tak si troufáme říci, že dnes po letech zrání a dospívání, nabízíme precizní služby, lidský přístup a kvalitní zboží.
Nadstandardní zákaznický servis
NEWIS TRADE s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá nejen dodávkami regálových systémů a spojovacího materiálu, ale také kovovýrobou a technickým servisem spojeným se službami svářečského dozoru a činností technologa IWT.
Rychlá doba dodání, flexibilita
Zaručujeme rychlou dobu dodání a plnění termínů dodávek. Vašim požadavkům se vždy pokusíme maximálně přizpůsobit v rámci našich možností.
Naše regály Vám nabízí spoustu možností využití.
Naše regály jsou přizpůsobivé, s maximálním využitím rozlohy místnosti výrazně navýší kapacitu úložných prostor. Velkou výhodou je také jejich přehlednost.

Kde všude najdou regálové systémy uplatnění?

  • Přehledné uskladnění zboží nebo materiálu ve skladech.
  • Ukládání dokumentů v bankách, úřadech a dalších.
  • Úložné prostory využitelné v domácnostech.