+420 721 644 286

K využití maximálního potenciálu regálových systémů je dobré vědět, co které typy nabízejí. Každý z regálových systémů má také svá specifika, která určují do jakého prostředí a pro jaké využití je nejvhodnější. Společnými výhodami regálů je vysoká možnost přizpůsobit se prostoru, do kterého jsou instalovány a tím maximálně navýšit kapacitu úložných prostorů.

Volejte +420 721 644 286
Pište: p.bubenik[at]newis.cz

REGÁLY:

Naftové topidlo MASTER B 150 – vysoký výkon

Naftové topidlo MASTER B150 s přímým spalováním je vhodné pro vytápění středně velkých prostorů. Topidlo je možné přípojit k volitelnému pokojovému termostatu pro regulaci teploty. Velkou výhodou je snadná údržba a jednoduchá manipulace, díky vlastní elektronické regulaci plamene.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Odvlhčovač EKOTEZ T90 – 90litrů / 24. hod.

Elektrický odvlhčovač EKOTEZ T90 nasává vlhký vzduch, který proudí přes výparník, kde je podchlazen. Voda, která je obsažena v nasátém vzduchu se koncentruje na chladných plochách výparníku. Vytváří se vodní kapky, které stékají do sběrné nádoby. Vysušený vzduch pak dále proudí přes kondenzátor, kde je opět zahříván.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Proč regály od nás?

Dlouholetá zkušenost v oboru
Dlouhá doba v oboru nás naučila, jak lépe a efektivněji pracovat. Naučili jsme se vyvarovat chyb, a tak si troufáme říci, že dnes po letech zrání a dospívání, nabízíme precizní služby, lidský přístup a kvalitní zboží.
Nadstandardní zákaznický servis
NEWIS TRADE s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá nejen dodávkami regálových systémů a spojovacího materiálu, ale také kovovýrobou a technickým servisem spojeným se službami svářečského dozoru a činností technologa IWT.
Rychlá doba dodání, flexibilita
Zaručujeme rychlou dobu dodání a plnění termínů dodávek. Vašim požadavkům se vždy pokusíme maximálně přizpůsobit v rámci našich možností.
Naše regály Vám nabízí spoustu možností využití.
Naše regály jsou přizpůsobivé, s maximálním využitím rozlohy místnosti výrazně navýší kapacitu úložných prostor. Velkou výhodou je také jejich přehlednost.

Kde všude najdou regálové systémy uplatnění?

  • Přehledné uskladnění zboží nebo materiálu ve skladech.
  • Ukládání dokumentů v bankách, úřadech a dalších.
  • Úložné prostory využitelné v domácnostech.