+420 721 644 286

Zadat poptávku ručně do formuláře

Vaše jméno

IČ/DIČ (pro zrychlení poptávky)

Váš email

Adresa doručení

Váš telefon

Typy výrobků, počet kusů

Chci po telefonu doplňující informace

Přívěs Vezeko Titbit 08C 13R – velká ložná plocha

Přívěsný vozík Vezeko Titbit 08C 13R je nebržděný přívěs, charakteristický koly umístěnými pod ložnou plochou, což umožňuje snadný přístup s nákladem ze všech stran přívěsu. Nízká hmoznost přívěsu dovoluje vysoké užitečné zatížení. Podlaha je tvořena voděodolou protiskluzovou překližkou, čímž je zajišťován náklad proti posunutí. Variabilita přívěsu vyhovuje jak profesionálnímu tak i běžnému využití.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Naftové topidlo MASTER B 150 – vysoký výkon

Naftové topidlo MASTER B150 s přímým spalováním je vhodné pro vytápění středně velkých prostorů. Topidlo je možné přípojit k volitelnému pokojovému termostatu pro regulaci teploty. Velkou výhodou je snadná údržba a jednoduchá manipulace, díky vlastní elektronické regulaci plamene.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Odvlhčovač EKOTEZ T90 – 90litrů / 24. hod.

Elektrický odvlhčovač EKOTEZ T90 nasává vlhký vzduch, který proudí přes výparník, kde je podchlazen. Voda, která je obsažena v nasátém vzduchu se koncentruje na chladných plochách výparníku. Vytváří se vodní kapky, které stékají do sběrné nádoby. Vysušený vzduch pak dále proudí přes kondenzátor, kde je opět zahříván.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Proč spojovací materiál od nás?

Dlouholetá zkušenost v oboru
Dlouhá doba v oboru nás naučila, jak lépe a efektivněji pracovat. Naučili jsme se vyvarovat chyb, a tak si troufáme říci, že dnes po letech zrání a dospívání, nabízíme precizní služby, lidský přístup a kvalitní zboží.
Nadstandardní zákaznický servis
NEWIS TRADE s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá nejen dodávkami regálových systémů a spojovacího materiálu, ale také kovovýrobou a technickým servisem spojeným se službami svářečského dozoru a činností technologa IWT.
Rychlá doba dodání, flexibilita
Zaručujeme rychlou dobu dodání a plnění termínů dodávek. Vašim požadavkům se vždy pokusíme maximálně přizpůsobit v rámci našich možností.

Jak objednat?

  • Vyberte si v našem katalogu zboží, o které máte zájem.
  • Zapište Vámi vybranou položku do objednávkového formuláře.
  • Následně vepište počet kusů za každou Vámi zvolenou položku.
  • Vyplňte povinné kontaktní údaje.
  • Objednávku odešlete.