+420 721 644 286

- desítky tisíc položek dle norem DIN, ISO, ČSN - široká nabídka materiálů a povrchových úprav - pravidelné závozy do Vaší firmy či přímo na stavbu - dodáváme nejen celá balení, ale i jednotlivé kusy

Volejte +420 721 644 286
Pište: p.bubenik[at]newis.cz

Naftové topidlo MASTER B 150 – vysoký výkon

Naftové topidlo MASTER B150 s přímým spalováním je vhodné pro vytápění středně velkých prostorů. Topidlo je možné přípojit k volitelnému pokojovému termostatu pro regulaci teploty. Velkou výhodou je snadná údržba a jednoduchá manipulace, díky vlastní elektronické regulaci plamene.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Odvlhčovač EKOTEZ T90 – 90litrů / 24. hod.

Elektrický odvlhčovač EKOTEZ T90 nasává vlhký vzduch, který proudí přes výparník, kde je podchlazen. Voda, která je obsažena v nasátém vzduchu se koncentruje na chladných plochách výparníku. Vytváří se vodní kapky, které stékají do sběrné nádoby. Vysušený vzduch pak dále proudí přes kondenzátor, kde je opět zahříván.

Doba výpůjčkyCena bez DPHPoznámka

Proč spojovací materiál od nás?

Dlouholetá zkušenost v oboru
Dlouhá doba v oboru nás naučila, jak lépe a efektivněji pracovat. Naučili jsme se vyvarovat chyb, a tak si troufáme říci, že dnes po letech zrání a dospívání, nabízíme precizní služby, lidský přístup a kvalitní zboží.
Nadstandardní zákaznický servis
NEWIS TRADE s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zabývá nejen dodávkami regálových systémů a spojovacího materiálu, ale také kovovýrobou a technickým servisem spojeným se službami svářečského dozoru a činností technologa IWT.
Rychlá doba dodání, flexibilita
Zaručujeme rychlou dobu dodání a plnění termínů dodávek. Vašim požadavkům se vždy pokusíme maximálně přizpůsobit v rámci našich možností.

Jak objednat?

  • Vyberte si v našem katalogu zboží, o které máte zájem.
  • Zapište Vámi vybranou položku do objednávkového formuláře.
  • Následně vepište počet kusů za každou Vámi zvolenou položku.
  • Vyplňte povinné kontaktní údaje.
  • Objednávku odešlete.

Proč spojovací materiál od nás?

Jak objednat?